BANDCAMP | MY SPACE | Download | Dyskografia | Kontakt: sierp.mlot(a)poczta.fm

czwartek, 16 września 2010

Fanowski soundtrack do NeuroshimyW razie problemów z pobraniem piszcie: sierp.mlot(at)poczta.fm

Idea powstania "Fanowskiego soundtracku do Neuroshimy" zaistniała w mojej głowie zupełnie nie dawno. Bo od kilku tygodni rozmyślałem co zrobić z stosem nagrań, które uważałem dobre ale ze względu na ich łagodność, lekkość czy zupełnie niezwiązanie z tematem muzyki Noise trafiały do szuflady. Coś z tym trzeba było zrobić, ale nie uważałem, żeby Noise i inne eksperymenty na
dźwięku mogłyby się nadawać do sesji RPG. Dopiero możliwość poprowadzenia "Ucieszki z miasta maszyn" pozwoliło mi zmienić zdanie na nurtujący mnie temat. Odpowiednio wykorzystane kakofoniczne kompozycje potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat.

Prezentowany przeze mnie materiał muzyczny to utwory, które są moim zdaniem są bardziej łagodne i znośne od innych utworów Noise. Kilka innych to całkowicie inne gatunki muzyczne powstałe w wyniku zabawy. Mam nadzieję, że moje kompozycje znajdą się na waszych sesjach, starałem się tak dobrać tytuły aby zasugerowały wam w jakich sytuacjach możecie je wykorzystać.

Specjalne podziękowania należą się Wydawnictwu Portal za zainteresowanie się moim pomysłem, oraz za udostępnienie grafiki, która posłużyła za okładkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz